Ta strona używa plików cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie przez tę witrynę.

Szanowny Kliencie,

z przykrością informujemy, że - w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 22 lipca 2016r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która zakazuje ich sprzedaży na odległość, w tym sprzedaży przez Internet - zmuszeni byliśmy zmienić formę działalności sklepu internetowego Tobacco.pl.

Wspomniana ustawa zakazuje sprzedaży detalicznej (Konsumentowi) wyrobów tytoniowych (tytoni, papierosów, cygar, cygaretek, tabaki), zatem możliwość ich zakupu na odległość/przez Internet będą miały wyłącznie firmy, które zarejestrują się w naszej bazie. Sprzedaż pozostałych produktów odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach.

W związku z koniecznymi modyfikacjami serwisu udostępniamy Ci trzy możliwość korzystania ze sklepu:

1. Zarejestruj/Zaloguj się jako firma i kupuj na dotychczasowych zasadach.
2. Wejdź do serwisu bez logowania. Ceny i zakup wyrobów tytoniowych nie będą dla Ciebie dostępne. Pozostałe produkty będziesz mógł kupić na dotychczasowych warunkach.
3. Znajdź na mapie stacjonarny punkt sprzedaży, w którym kupisz nasze produkty.

Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do dalszego odwiedzania 
serwisu Tobacco.pl.
Data urodzenia
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat. Przekazuję dobrowolnie swoje dane osobowe firmie Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Modlnicy (32 – 085), ul. Częstochowska 38 (dalej „Administrator”) oraz wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych osobowych w bazie danych Administratora i ich przetwarzanie przez Administratora w celach marketingowych. Wyrażam również zgodę na przesyłanie informacji handlowej oraz materiałów marketingowych Administratora, także z wykorzystaniem elektronicznych środków przekazu. Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wskazanymi w Obowiązku informacyjnym i je akceptuję.
Proszę zaznaczyć, jeśli nie chcą Państwo otrzymywać informacji handlowej i materiałów marketingowych Administratora.
Hasło do pierwszego logowania
zostanie wysłane na Twój adres e-mail.
Załóż konto